Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У столиці презентували унікальний альбом сучасних фронтових пісень #ПісніВійни
Название (сокращённое отображение): 
Відбулася презентація унікального альбому сучасних фронтових пісень #ПісніВійни, які бійці Української армії виконали спільно з популярними музикантами. До Дня Збройних Сил України учасники проекту представили його у великому концерті

У Києві презентували унікальний альбом сучасних фронтових пісень #ПісніВійни, які бійці Української армії виконали спільно з популярними музикантами. Проект був реалізований за підтримки Міністерства культури України та Генерального Штабу ЗСУ. До Дня Збройних Сил України учасники проекту представили альбом у великому концерті. 

«Сьогоднішня подія є для нас дуже важливою і значущою, адже вона об’єднує  спільні зусилля волонтерів, доблесних бійців нашої армії та усіх тих, хто розуміє, що пісня це зброя, яка має в часи боротьби надзвичайно велике значення», - зазначив Міністр культури України Євген Нищук.

За його словами, так склалося історично, що український народ співав і в часи скрути, і в часи перемог. Тому пісня завжди супроводжувала в боротьбі славне українське лицарство. Ще за часів козацтва кобзарі в баладах  описували славні звитяги того часу, прославляли героїв. Історичні події проносилися крізь ці пісні-легенди, а пісня залишалася в душі, несла емоцію,  сприймалася серцем.

«Сьогоднішній концерт – це важлива мистецька подія, адже подібний формат збірки пісень насправді є літописом. Пісні Війни поєднують в собі  найсильніші почуття від подій Майдану,  коли  також творили митці  і надихали в боротьбі, до сьогоднішніх подій на  Сході України, коли наші військові йдуть в бій за Україну, ризикуючи своїм життям та здоров’ям у супроводі пісні», - говорить Євген Нищук.

За його переконанням, дуже важливо, щоб ці пісні, які справді народилися серед відчуття втрати своїх друзів, рідних  – проносилися крізь віки і доносили до нащадків той біль, який разом з хлопцями відчуває вся країна.

Дуже важливо, на думку Євген Нищука, що до процесу створення альбому долучилися  знані професійні виконавці, які завжди були носіями правдивої української пісні і, зрештою, історії. Серед них формація «Піккардійська Терція», лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя, співак Арсен Мірзоян, Сергій «Фома» Фоменко із групи «Мандри», співачка Оксана Муха, Аничка Чеберенчик, Ірина Доля, лідер гурту «Мері» Віктор Винник, музикант гурту Kozak System Іваном Леньо, сестри Тельнюк, співачка Анастасією Приходько, співак та композитор Павло Табаков і  Тарас Гаврик, а також лідером гурту Ot Vinta Юрій Журавель.

«Сьогодні, напередодні Дня збройних сил України, для нас це велике свято, яке демонструє потужну силу волонтерства, які довели, що дух, який був народжений на Майдані, допомагає і сьогодні стримати ворога і йти до перемоги», - додає генерал-майор Олег Грунтковський, начальник Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України.

«Та потужна сила, той потужний поштовх, які дали волонтери – показав, що українська нація та український народ сильний, він має надзвичайне прагнення до своєї свободи».

Олег  Грунтковський  повідомив, що отримані  диски напередодні Дня захисника України вже передані воїнам на передову. І пісні, які будуть сьогодні виконуватись під час концерту, вже звучать у військових частинах, у підрозділах та мають теплі схвальні відгуки від воїнів, які сьогодні відстоюють мирне життя на полі бою.

«Ці пісні були народжені в серцях тих людей, які сьогодні на сцені перед нами. Вони пропущені через їх свідомість, через їх любов до України. Я вдячний, що творчість, народжена в серці, підтримує сьогодні українського солдата на передовій. Український народ непереможний, він народив і армію непереможну, тому перемога обов’язково буде за нами», - говорить він.

 

Дата і час

19 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9