Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У столиці презентували мистецький проект "Балада про Крути"
Название (сокращённое отображение): 
У Національному академічному драматичному театрі ім. І. Франка відбулась презентація мистецького проекту «Балада про Крути» у постановці художнього керівника Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка

З нагоди 100-річчя бою під Крутами на сцені Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка за сприяння Міністерства культури України відбулась презентація мистецького проекту «Балада про Крути» у постановці художнього керівника Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка Андрія Бакірова.

"Балада про Крути" є сценічною версією однойменного твору чернігівського літератора Анатолія Покришеня. У виставі задіяні понад 120  учасників - з Чернігівського театру ім. Т. Шевченка, обласного молодіжного театру, обласного дитячого (лялькового) театру ім. О.Довженка, академічного народного хору обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Постановка театралізованого дійства, з одного боку є документальним відображенням буремних історичних подій, що відбувалися в Україні у 1917-1918 роках, з іншого - натхненним реквієм мужності й самовідданості юних патріотів молодої Української держави, яке у сценічній формі відображає трагічну загибель юних захисників України.

У оформлені вистави використані документальні кадри реальних подій того часу, фотографії загиблих захисників незалежності України. Прототипом декорацій стали об'єкти Меморіального комплексу "Пам'яті героїв Крут". Одяг, зброя та інший реквізит максимально наближені до реально існуючих у той історичний період.

Попередній благодійний показ творчої роботи «Балада про Крути» відбувся  у Чернігівському академічному облмуздрамтеатрі ім. Т.Г.Шевченка 28 січня, на який були запрошені керівництво області, активісти патріотичних громадських і волонтерських організацій.

 

Дата і час

17 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9