Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У школі Bird In Flight пройде відкрита зустріч «Фотокнига: ідея, створення, просування»
Название (сокращённое отображение): 
Відкрита зустріч «Фотокнига: ідея, створення, просування» пройде завтра, 12 грудня, в школі фотографії Bird in Flight. Видавці та фотографи поділяться досвідом створення й просування фотокниги

Завтра, 12 грудня, о 19.00 в школі фотографії Bird in Flight пройде відкрита зустріч «Фотокнига: ідея, створення, просування», де видавці та фотографи поділяться досвідом створення та просування фотокниги.

Своєрідною формою підведення підсумків для багатьох фотографів сьогодні стала фотокнига. Видаючи її, фотографу куди простіше розповісти про свій проект широкій аудиторії. Фестивалі фотокниг з кожним роком стають все популярнішими в Європі, а нещодавно ця тенденція дійшла і до України. Місцеві видавництва почали випускати більше фотокниг, а молоді фотографи працюють над макетами і самостійно шукають видавців і представляють свої книги за кордоном.

На зустрічі ви дізнаєтеся, як почати роботу над фотокнигою, якщо ви молодий автор, як взаємодіяти з різними видавництвами, а також як просувати свою фотокнигу в Україні і за кордоном.

Програма

Від ідеї до палітурки: фотографка Юлія Полуніна-Бут поділиться досвідом, як придумати книжкове оформлення проекту, відібрати візуальний ряд і зробити макет.

Робота видавництва: старша редакторка Видавництва Основи Свєта Лібет розповість, як вони взаємодіють з авторами, відбирають пропозиції і що потрібно для того, щоб фотокнигу опублікували.

Виробництво фотокниги: засновник інді-видавництва Red Zet Ілля Жекалов розповість про розробку дизайну фотокниги і особливості друку.

Просування: куратор серії фотокниг у видавництві РОДОВІД Дарина Ніколенко розповість про особливості Конкурсу макетів фотокниг (Dummy Award), вибір журі та етапи подальшого випуску книги-переможця.

Погляд з боку: колекціонер Ярослав Ведмідь розповість, які фотокниги купує, чим керується при їх виборі та як зібрав свою колекцію.

 

Дата і час

24 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9