Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Равенні відбувся концерт "Tribute to Valentyn Sylvestrov" у виконанні артистів Національної опери України
Название (сокращённое отображение): 
У межах Міжнародного проекту «Шляхи дружби. Равенна–Київ» відбувся концерт «Tribute to Valentyn Sylvestrov», присвячений творчості відомого українського композитора Валентина Сильвестрова у виконанні артистів Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка

4 липня, у рамках Міжнародного проекту «Шляхи дружби. Равенна–Київ», у надзвичайній Базиліці di Sant'Apollinare (м. Равенна), з успіхом відбувся концерт театру «Tribute to Valentyn Sylvestrov», присвячений творчості та за участі славетного відомого українського композитора Валентина Сильвестрова у виконанні солістів, оркестру та хору Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка.

Міністр культури України Євген Нищук подякував «Ravenna Festival» за цю неймовірну можливість  взяти участь у  всесвітньовідомому проекті «Шляхи дружби».
«Нам надзвичайно приємно, що в рамках цього проекту, який  розпочався у Києві  на древній Софійській площі, а також відбувся тут в Равенні, ми може представити в цьому глибоко духовному місці  музику  славетного українського композитора  Валентина Сильвестрова», - відзначив  Євген Нищук.
«Ми щасливі, що через музику, через таланти наших музикантів та  солістів хору ми можемо наблизити наші народи, і закликати до миру і любові  один до одного. Хай нам в цьому допоможе мистецтво  і Бог».
Концертна програма представила твори композитора  Валентина Сильвестрова, який є автором численних творів як класичного, так і сучасного репертуару, з особливим інтересом до італійської опери. Диригував оркестром Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка маестро Микола Дядюра, вечір супроводжував виступами  солістки Ксенії Бахрітдінової-Кравчук (сопрано), піаністки Анастасії  Тітович та хору  Національної опери України  під керівництвом головного хормейстеру театру Богдана Пліша.
 

Дата і час

15 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9