Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У рамках Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» зібрали понад 3 мільйони гривень
Название (сокращённое отображение): 
Благодійний фонд «Серце до серця» у рамках XII Всеукраїнської благодійної акції зміг зібрати понад 3 мільйони гривень. Ціль збору коштів була закупівля медичного обладнання дітям з вадами зору

«Цього року Благодійному фонду «Серце до серця» у рамках XII Всеукраїнської благодійної акції вдалось зібрати 3 мільйони 181 тисячу 399 гривень 87 копійок», – повідомив під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі Богдан Іщук, голова Правління Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

«Традиційно, вже 12 років, акція «Серце до серця» відбувається по всій Україні. Цьогоріч це був період з 9 березня по 9 квітня. Ціль збору коштів була закупівля медичного обладнання дітям з вадами зору», – розповів пан Богдан. Акція мала велику підтримку з боку причетних міністерств, профільних комітетів Верховної Ради України, органів місцевої влади міст. До заходів долучилися близько 20 тисяч волонтерів.

Фінал акції відбувся 9 квітня. «Це 24 міста, які одночасно по всій Україні проводили різноманітні ярмарки, концерти та інші заходи, спрямовані на максимальний збір коштів», – зазначив Богдан Іщук. Лідерами стали 3 області – Сумська, Вінницька і Закарпатська. Місто Кременчук зібрало більше 240 тисяч гривень – навіть обласні центри не показали такого результату.

Головний лікар Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока», професор, завідувач кафедри офтальмологічної Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика Міністерства охорони здоров’я України, головний офтальмолог Міністерства охорони здоров’я України, президент Асоціації дитячих офтальмологів України, доктор медичних наук Сергій Риков, розповів: «Коли проводили першу акцію, офтальмологи практично не вірили у те, що вони отримають обладнання». 10 років тому в Україні було близько 12 тисяч інвалідів по зору – сліпих дітей. Завдяки профілактичним заходам програми ВООЗ Vision 2020, наразі  це – близько 7 тисяч дітей. «Наше завдання тепер офтальмологів – навчити сучасним технологіям, які прийдуть в Україну з цим обладнанням. Нам потрібно дійсно зменшити ту сліпоту, яку можна уникнути, у 2 рази до 2020 року, і це тепер уже стало реалією», – зауважив пан професор. Євгенія Баранська, член наглядової ради Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», додала, що незважаючи на складну ситуацію в країні, потрібно вкладати сили і кошти на лікування дітей, і давати їм шанс на повноцінне життя.

Цього року удосконалили сайт фонду – тепер благодійний внесок можна зробити просто і швидко. Також  є можливість придбати футболку з лого акції, і зробити свій внесок.

 

 

Дата і час

17 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9