Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У прокат вийшла українська сучасна драма «Коли падають дерева»
Название (сокращённое отображение): 
В українських кінотеатрах з’явилася українська сучасна драма «Коли падають дерева» режисерки Марисі Нікітюк. Світова прем’єра фільму відбулася на одному із найбільших фестивалів світу – 68-му Берлінале

Стрічка Марисі Нікітюк, створена за підтримки Держкіно України, в українських кінотеатрах з’явилася 13-го вересня. Дистрибуцією фільму на території України займається «Кінокомпанія ММД».

Про це повідомляє прес-служба Держкіно.
В українській провінції розгортається історія 5-річної бунтівної Вітки, її двоюрідної сестри-підлітка Лариси та коханого молодого бандита Шрама. Лариса закінчила школу і перед нею гостро постає питання подальшого майбутнього. Вона хоче творити свою долю власними руками, та за любов до бандита Шрама її осуджує все селище. Бабуся і мати думають лише про те, що скажуть люди, тому підтримки від них дівчина не отримує. Лариса розуміє, що не хоче жити так, як вони, і повторити їхню долю. Закохані планують втекти разом подалі від розрухи, суспільного осуду, родичів і злочинців. Але чи готові вони будуть заплатити повну ціну свободи?
Світова прем’єра фільму відбулася на одному із найбільших фестивалів світу – 68-му Берлінале. Фільм отримав численні позитивні відгуки професійної спільноти і преси, яка назвала фільм «темною еротичною казкою».
Продюсерами фільму є Ігор Савиченко, Роман Климпуш, Володимир Філіппов, Сергій Лавренюк, Даріуш Яблонський, Ізабела Войцек, Віолетта Камінська та Дарко Басескі. Автор сценарію – Марися Нікітюк, оператор – Міхал Енглерт, композитор – Микита Моісеєв. Головні ролі у фільмі виконали: Соня Халаїмова, Максим Самчик, Анастасія Пустовіт, Марія Свіжинська, Петро Пастухов та ін.
 

Дата і час

15 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9