Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Польщі відбудуться зйомки документального фільму «Операція «Грубешів»
Название (сокращённое отображение): 
Знімальна група документального фільму «Операція «Грубешів» проведе зйомки у Польщі з 25 до 30 липня. Стрічка розповідає про спільну боротьбу українських та польських повстанців проти радянських комуністів під час та після Другої світової війни

Стрічка режисерки Олесі Моргунець-Ісаєнко створюється кінокомпанією «УМ-ГРУП»  за підтримки Держкіно України. Продюсером є Артем Денисов.

Знімальна група фільму проведе зйомки у місті Грубешів Люблінського воєводства Польщі з 25 до 30 липня. Посольство України у Польщі, Генеральне  консульство України в Любліні, влада Грубешова і міський музей ім. Сташице допомагатимуть у створенні картини.

Бургомістр Грубешова Томаш Зайонц надав дозвіл на зйомки фільму в місті, музеї та в інших історичних локаціях за подіями сюжету стрічки. Також були надані контакти регіонального Грубешівського товариства, де знімальна група зможе ознайомитися з архівними матеріалами 1946-го року.

Стрічка розповідає про спільну боротьбу українських та польських повстанців проти радянських комуністів під час та після Другої світової війни. У ті роки українці та поляки були запеклими ворогами. І це робить факт їхньої  бойової співпраці ще більш цінним та показовим. Один із них – спільна акція у польському місті Грубешів, під час якої був розгромлений радянський гарнізон, звільнені в’язні місцевої тюрми та знищено архів даних про переселенців.

Знімальний період триватиме з червня до серпня 2018-го року. Зйомки фільму відбуватимуться у Грубешові, Варшаві, Любліні та Києві. Прем’єра  запланована на 2019-ий рік.

 

Дата і час

17 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9