Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Музеї кіно Довженко-Центру стартує перший цикл дитячих освітніх програм
Название (сокращённое отображение): 
До травня 2019 року у Музеї кіно Національного центру Олександра Довженка триватимуть дві освітні програми для дітей віком від 6 до 10 років – «Стратегії візуального мислення» та «Абетка кіномистецтва»

Із 3 листопада 2018 року Музей кіно Довженко-Центру запускає дві освітні програми для дітей віком від 6 до 10 років – «Стратегії візуального мислення» та «Абетка кіномистецтва».

Обидва курси раніше пройшли випробування в художніх музеях і декілька поколінь дітей зросли на ідеях, що доповнюють, а інколи ламають звичні шаблони загальної освіти.
Авторка і кураторка – Марина Скирда, мистецтвознавець, фахівець з музейних освітніх програм.
«Стратегії візуального мислення» – це трирічний цикл занять з розвитку критичного мислення для дітей 6, 7, 8 років.
Головна мета курсу – надати дітям імпульс до розуміння і переживання кіно задовго до того, як вони стануть дорослими. Спільне обговорення мистецьких творів – фільмів, фото, живопису, графіки, скульптури, – навчає розуміти себе, світ і час. За участю досвідченого фасилітатора кожна дитина розкриває власні дослідницькі здібності й розвиває комунікативні навички.
«Стратегії візуального мислення» (Visual Thinking Strategies) розроблені у 1980-х роках американськими музеологами та адаптовані в Україні у 1996-1998 роках.
«Абетка кіномистецтва» – однорічний цикл для дітей 9-10 років. На прикладах українського і світового кінематографу «Абетка» допомагає дітям зрозуміти своєрідну
мову кіно, дізнатися, як воно народжується, яким воно буває і у чому магія його впливу на глядача.
Особливими ці освітні програми робить те, що вони відбуваються у приміщеннях колишньої кінокопіювальної фабрики. Тут досі живе пам’ять про те, як працювати з
кіноплівкою та кінообразами. І саме тут знаходиться найбільший архів кіно України – безмежне джерело для пізнання, роздумів та гри. Діти на власні очі зможуть побачити, де живе кіно.
Заняття кожного циклу відбуваються 1 раз на місяць по суботах о 12:00. Заняття у листопаді та грудні безкоштовні, із січня по травень – за абонементом вартістю 400 грн.
 

Дата і час

22 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9