Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Мистецькому Арсеналі відбудеться благодійна подія на підтримку дітей з інтернатів
Название (сокращённое отображение): 
У Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» 12 листопада відбудеться благодійна подія «Я майбутнє України». Організатори проекту збиратимуть кошти, щоб придбати маєток для Міста Добра в Чернівцях

Благодійна подія «Я майбутнє України» — це свято для всієї родини, яке відбудеться 12 листопада в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький  Арсенал», в Києві. Зірки (Яніна Соколова, Марія Бурмака, Маша Єфросініна, брати Борисенки, Іларія, Даша Малахова, Світлана Бевза, Ходос Валерія, Олег Панюта, Світлана Тарабарова, Наталія Холоденко, Фагот з гурту ТНМК, Амадор Лопес), шоу-руми, ярмарка хенд-мейду та багато музики і добра увесь день —  з 12:00 до 20:00. А, найголовніше, фотовиставка «Мрій», на якій діти із синдромом дауна та діти з інклюзією разом із зірками втілили свою мрію – ким вони хочуть стати, коли виростуть.

Організатор заходу Благодійний Фонд «Я Майбутнє України» збирає кошти, щоб придбати маєток для Міста Добра в Чернівцях. У ньому зможе знайти підтримку мама чи дитина з будь-якого куточка України.

Кожні 3 дні до інтернатів України потрапляють 250 дітей, і кожні 3 дні там помирає одна дитина! 95% цих дітей – не сироти, а діти з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.  Наразі державна система захисту прав дітей не є досконалою, служби у справах дітей не завжди надають реальну допомогу та підтримку сім’ям. Як наслідок – проживання дитини в неналежних умовах, позбавлення батьківських прав або вилучення  дитини з сім’ї та поміщення її до інтернатного закладу.  У наших з вами силах це змінити.

Вартість маєтку 55 тисяч доларів.  Головна ціль – врятувати дітей від інтернатів та дитбудинків, підтримати найбідніші сім’ї в кризових ситуаціях, а також надати опіку, реабілітацію та прихисток дітям-сиротам з інвалідністю, які знаходилися під опікою бабусь та дідусів.  Місто добра змінюватиме долі дітей, зберігаючи для них найголовніше — маму. Не залежно від наявності прописки чи віросповідання, основна цінність — дитина поруч з мамою.

Переказати кошти для проекту Місто добра: Приват банк Карта  5457 0822 8184 5714  Левченко Марта (директор БФ Я Майбутнє України). PayPal: для Міста добра, Kidsfutureukraine@gmail.com

Банківські реквізити: ЧОБО «Майбутнє України», п/р 26000347976 в ЧОД АТ «Райффайзен Банк Аваль»,МФО 380805, Код ЭДРПОУ 37830229. Призначення платежу: Благодійна допомога на «Місто Добра».

 

Дата і час

15 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9