Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Маріуполі створили алею видатних діячів міста
Название (сокращённое отображение): 
У Маріуполі на проспекті Миру з'явилася Алея Слави. На 30 кубах неправильної форми розміщена інформація про 191 діяча — художників, учених, письменників, архітекторів, громадських діячів, меценатів, захисників і борців за свободу, спортсменів і лікарів, людей праці

У Маріуполі до Дня міста з'явилася Алея Слави. Вона розташована на проспекті Миру. Про це повідомляє прес-служба Маріупольської міської ради.

Алея являє собою незвичайну інсталяцію. На 30 кубах неправильної форми розміщена інформація про 191 діяча — художників, учених, письменників, архітекторів, громадських діячів, меценатів, захисників і борців за свободу, спортсменів і лікарів, людей праці.
На об'єктах розташована інформація про Архипа Куїнджі, Віктора Нільсена, Макара Мазая та багатьох інших — "всіх, хто в різні історичні періоди робив Маріуполь таким, яким ми його бачимо сьогодні".
 

Дата і час

15 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9