Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Львові заснували нову премію для літераторів, журналістів і митців
Название (сокращённое отображение): 
У Львові засновано літературно-мистецьку премію імені Володимира Івасюка. Переможцю вручатимуть медаль, диплом та грошову винагороду в розмірі однієї тисячі гривень

У Львові засновано літературно-мистецьку премію імені всесвітньо відомого композитора і виконавця авторських пісень, Героя України Володимира Івасюка. Про це повідомляє ZIK.

Премію засновано спільно зі Львівським обласним козацьким товариством «Міжнародної Асоціації «Козацтво» та Громадською організацією «Міжнародна академія літератури і журналістики», за підтримки Міжнародного Центру ЮНЕСКО.

Урочиста церемонія вручення у номінації «Авторська пісня» відбуватиметься щороку під час проведення Міжнародного фестивалю юних поетів, прозаїків, журналістів, митців малюнку, художнього фото, авторської пісні та літературно-мистецьких композицій «Рекітське сузір’я».

Першого лауреата літературно-мистецької премії ім. Володимира Івасюка визначить журі маліжанського фестивалю. Переможцю вручатимуть медаль, диплом та грошову винагороду в розмірі однієї тисячі гривень.

Крім того, голові Правління ГО – ректору МАЛіЖ передадуть кошти в розмірі тисячі гривень для підтримки проекту, друкованих та електронних засобів масової інформації МАЛіЖ, видання колективної книги, до якої мають бути додані твори лауреата літературної премії ім. Володимира Івасюка.

 

Дата і час

17 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9