Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Львові запрошують на прем’єру фільму про Ігоря Калинця
Название (сокращённое отображение): 
Сьогодні, 9 липня, Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка» запрошує всіх поціновувачів таланту поета, прозаїка та дисидента Ігоря Калинця на показ нового фільму про нього «Пан Ніхто, або Йосиф Прекрасний» режисера Олександра Фразе-Фразенка

Сьогодні, 9 липня, поету, прозаїку та дисиденту Ігореві Калинцю виповниться 79 років.

У його день народження Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка» запрошує всіх поціновувачів поетового таланту на показ нового фільму про нього «Пан Ніхто, або Йосиф Прекрасний» режисера Олександра Фразе-Фразенка. Символіка цієї назви походить від імен героїв із творів пана Ігоря, – його дитячої казки «Пан ніхто» та повісті «Молімось зорям дальнім», написаної в ув’язненні, інфррмує "День".
«У фільмі показано один день із життя поета, – відзначають організатори заходу. – Сюжет промережано архівними кадрами виступів та інтерв’ю Ігоря Калинця, зокрема з пам’ятного авторського творчого вечора у Львові 1989 року, де його вітала вщерть переповнена зала з великим синьо-жовтим стягом.
Стрічка демонструє, як на тлі епох постає екзистенція Чоловіка, який попри всі їхні виклики і пастки сам викристалізувався в Епоху. Та чи вміємо ми бачити Його, цього Чоловіка?»
Показ відбудеться у Музеї історії релігії за адресою: м. Львів, пл. Музейна, 1. Початок о 18:00.
 

Дата і час

21 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9