Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Львові вручили музичну премію «Leopolis Jazz Music Awards»
Название (сокращённое отображение): 
Премія «Leopolis Jazz Music Awards» ім. Едді Рознера була вручена легендарному музиканту Ахмаду Джамалу в рамках фестивалю Leopolis Jazz Fest

 У рамках фестивалю Leopolis Jazz Fest була вручена премія «Leopolis Jazz Music Awards» ім. Едді Рознера. З рук мера Львова Андрія Садового отримав легендарний музикант Ахмад Джамал.

Міжнародна музична премія «Leopolis Jazz Music Awards» заснована з метою визнання музикантів, які зробили значний внесок у розвиток джазової музики («Alfa Jazz Music Awards» до 2017 року) щорічно проходить під час фестивалю у Львові. Володарем премії у 2017 році став Чучо Вальдес. У 2016 році премію здобув Пет Метіні, у 2015 - Гербі Генкок, у 2014 - Чарльз Ллойд, у 2013 - Чарлі Гейден, у 2012 році - Джон МакЛафлін.

Ахмат Джамал – без перебільшення легенда світового джазу. Вже майже п'ятдесят років цей музикант виступає на усіх можливих сценах світу. Майже відразу після початку своєї музичної кар’єри він став лідером, чітко визначився з форматом найкращого для нього складу і досі не змінює своєму вибору. Змінюються партнери - залишається музика Ахмада Джамала.

Творчість Ахмада Джамала відрізняється особливою індивідуальністю і не дозволяє зв'язати їх з будь-яким одним конкретним напрямом. Він, по суті, є напрямком сам по собі.

 

 

Дата і час

21 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9