Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Львові вперше вручать Літературну премію імені Романа Гамади
Название (сокращённое отображение): 
Урочистості з нагоди вручення Літературної премії імені Романа Гамади відбудуться завтра, 12 жовтня, у Львові для відзначення письменників у номінації «переклад»

 Завтра, 12 жовтня, о 15:00 у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Університетська, 1) відбудуться урочистості з нагоди вручення Літературної премії імені Романа Гамади.

Премія заснована Національною спілкою письменників України та Львівським національним університетом імені  Івана Франка для відзначення письменників у номінації «переклад».
Перші лауреати премії представляють найкращі літературні традиції перекладу з двох одночасно далеких і близьких українцям літератур - іспаномовної та арабомовної. Сергій Юхимович Борщевський - латиноамериканіст та іспаніст, здобув премію за переклад «Оповідок Еви Луни» чилійської письменниці Ісабель Альєнде. Сергій Валерійович Рибалкін - арабіст, перекладач «Подорожей Синдбада та інших арабських казок», які логічно доповнили барвисту східну мозаїку майстрів слова, перекладам творів яких присвятив більшу частину свого життя Роман Гамада.
Довідково:
Роман Гамада (1961 - 2017) український сходознавець і перекладач, випускник і працівник Львівського університету, який зацікавився перекладом у студентські роки і за велінням долі опанував мову фарсі й арабську під керівництвом відомого сходознавця Яреми Полотнюка. Переклад середньовічних перських рукописів - такий життєвий шлях обрав собі Роман Романович, подарувавши українському читачеві скарби Сходу в ошатному обрамленні рідного слова. 
 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9