Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Львові триває виставка Павла Гудімова «Metropolis. Минулі утопії майбутнього»
Название (сокращённое отображение): 
До 20 січня 2019 року у Львові триватиме львівська репрезентація київської виставки «Metropolis. Минулі утопії майбутнього». Основна тема - погляди візіонерів минулого на майбутнє у сфері архітектури, винаходів, кіно, ілюстрації та фантазій

 З 23 жовтня до 20 січня 2019 року у Львові у Пороховій вежі триватиме львівська репрезентація київської виставки «Metropolis. Минулі утопії майбутнього». Ця виставка стала першим проектом, який презентували у новоствореному Центрі архітектури, дизайну та урбаністики. Нагадаємо, Центр відкрили у Львові 23 жовтня.

Основною темою виставки є погляди візіонерів минулого на майбутнє у сфері архітектури, винаходів, кіно, ілюстрації та фантазій. Організаторами цього проекту є Львівська обласна організація Національної спілки архітекторів України та арт-центр «Я Галерея», засновником і куратором якого є колекціонер, дизайнер та музикант Павло Гудімов.
Виставку «Metropolis. Минулі утопії майбутнього» вже презентували раніше у Києві як спецпроект на цьогорічному «Книжковому арсеналі». Столична виставка зібрала багато зацікавлених, тому ідеї проекту організатори вирішили представити і львівському глядачеві. Щоправда, у Пороховій вежі виставку презентували у більш розширеному форматі. Зокрема львівська виставка «Metropolis. Минулі утопії майбутнього» доповнена проектом перебудови міста Лева та проектом будівництва «Корони міста» із «Залом урочистостей» на Цитаделі в окупаційний період.
Головні герої проекту – радянських живописець та архітектор Яків Черніхов і видатний італійський архітектор Джованні Баттіста Піранезі. Окремим розділом виставки є проекти, присвячені повоєнній реконструкції Хрещатика і Києва загалом. У числі експозиції утопічні проекти реконструкції Києва, що належать українським архітекторам «сталінського» періоду: Олександру Власову, Олексію Тацію, Дмитру Чечуліну, Володимиру Заболотному, Семену Фрідліну. Проект реалізується за грантової підтримки Українського культурного фонду.
 

Дата і час

19 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9