Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Львові та Маріуполі одночасно відбудеться прем’єра твору «Не твоя війна»
Название (сокращённое отображение): 
Твір Богдани Фроляк «Не твоя війна» – фантазія на теми пісень «Океану Ельзи» для камерного оркестру прем’єрно пролунає сьогодні, 28 грудня, одночасно у двох містах: Львові та Маріуполі

Твір Богдани Фроляк «Не твоя війна» – фантазія на теми пісень «Океану Ельзи» для камерного оркестру, присвячена Львівському академічному камерному оркестру «Віртуози Львова» та Маріупольському академічному камерному оркестру «Ренесанс», прем’єрно пролунає сьогодні, 28 грудня, одночасно у двох містах: Львові та Маріуполі. Орієнтовний час – 20.15. У Львові ця символічна подія відбудеться в рамках концерту Сильвестрові рефлексії від оркестру «Віртуози Львова».

Про це повідомила прес-служба ЛМР.

«Камерний оркестр «Віртуози Львова» вже три роки поспіль мають проект Сильвестрові рефлексії. Концерт, який розпочинається з творів європейської класики і завершується українськими колядками. Такі Сильвестрові концерти є дуже популярні в Європі. У нас це не так поширено. Подія, яка має відбутись завтра, об’єднає два міста-партнери – в цей день прозвучить твір і у Львові, і в Маріуполі, який на моє замовлення написала лауреат Шевченківської премії Богдана Фроляк на тему твору «Океану Ельзи» «Не твоя війна». Гарно написано, дуже професійно, видно, що з душею. Це композиція, яку вона присвятила оркестрові «Віртуози Львова» та партнерові – оркестру «Ренесанс». Фактично, цей твір прозвучить в один день і один час. Це, мені здається, зворушлива річ. Символічно, що твір, який має посвяту двом оркестрам зі Сходу і Заходу, звучатиме водночас і тут, у Львові, і там, в Маріуполі. І це така ниточка, яка з’єднає в часі новорічних та різдвяних свят ці два міста.

В них концерт розпочинається о 18.00, у нас – о 19.00, але намагатимемось виконати цей твір синхронно о 20.15. Йдеться про прем’єрне виконання цього твору взагалі», – розповів диригент оркестру «Віртуози Львова» Сергій Бурко. 

 

Дата і час

22 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9