Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Львові створили Інститут стратегії культури
Название (сокращённое отображение): 
У Львові створили Інститут стратегії культури для промоції міської культури та фінансування місцевих ініціатив. Окрім цього, представництво відповідатиме за розвиток міжнародної співпраці міста

У Львові створили Інститут стратегії культури – комунальну установу для промоції міської культури та фінансування місцевих ініціатив. За таке рішення під час сесії 29 червня проголосувало 46 депутатів Львівської міськради.

Інститут стратегії культури створили на виконання Стратегії розвитку культури Львова до 2025 року, яку депутати ЛМР прийняли під час сесії 8 червня. Він відповідатиме за втілення міської культурної стратегії, підвищення освітніх навичок працівників культурних установ, вироблення стратегій для міських музеїв, театрів, народних домів та інших установ, а також за проведення бієнале «Форум культури».

Окрім цього Інститут стратегії культури відповідатиме за розвиток міжнародної співпраці міста та промоцію львівської культури в Україні та закордоном.

Хто очолить Інститут стратегії культури, наразі невідомо. Установа підпорядковуватиметься департаменту розвитку ЛМР, який має погодити із депутатською комісією структуру і штатний розпис інституту.

Нагадаємо, що для моніторингу ефективності культурної політики у Львові щороку проводитимуть соціологічне дослідження, перша хвиля якого має відбутися вже цьго року.

 

Дата і час

24 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9