Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Львові пройде Міжнародний конкурс молодих скрипалів Олега Криси
Название (сокращённое отображение): 
Найкращі скрипалі, педагоги України та світу увійшли до складу Міжнародного конкурсу скрипалів Олега Криси

З 24 жовтня по 3 листопада в приміщеннях консерваторії та філармонії Львова за підтримки торгової марки «Світоч» відбудеться перший Міжнародний конкурс скрипалів Олега Криси. Про це йдеться у повідомленні компанії.

«Моя концертна і педагогічна діяльність, членство у журі багатьох престижних міжнародних  конкурсів скрипалів, переконали мене у безмежному таланті українського народу. Однак завжди мені щеміло в  душі, коли я порівнював можливості молодих українських музикантів з їхніми ровесниками з Європи, США чи Японії. Яка несправедливість криється у тому, що для молодих  талантів з України здебільшого  через фінансові причини є  недоступним більшість престижних конкурсів світу!», - так пояснює маестро своє рішення заснувати в Україні престижний міжнародний конкурс молодих скрипалів-віртуозів, який дасть шанс нашим музикантам показати себе світу на рідних теренах – в Україні” - цитують у повідомленні слова Олега Криси.

За даними організаторів, участь в конкурсі скрипалів може взяти кожен молодий виконавець-віртуоз віком від шістнадцяти до двадцяти восьми років незалежно від громадянства.

Конкурс відбуватиметься у три тури та завершиться гала-концертом переможців. Судити молодих виконавців буде представницьке журі, до складу якого увійшли найкращі скрипалі, педагоги України та світу: Кшиштоф Якович (Польща) – професор музичного університету ім.Шопена в Варшаві та музичної академії в м. Осака, Сачіка Мізуно (Японія) – професор музичного коледжу в м. Сензоку, концертмейстер Йокогамського камерного оркестру «Віртуози», Герхард Шульц (Австрія) – професор Віденського музичного університету, Матіс Вайцнер (Франція) – професор Паризької і Ліонської консерваторій, Валерій Ворона  (Росія) – професор, директор московського музично-педагогічного інституту ім. М.М.Іполітова-Іванова, президент  асоціації «Російське виконавське мистецтво», Анатолій Баженов (Україна) – професор Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, Ігор Пилатюк (Україна) – професор, ректор Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка.

Криса Олег Васильович – український скрипаль, музичний педагог, професор Київської та Московської консерваторій, професор Інституту ім. Гнесіних, а також професор Істменівської музичної школи (Рочестер, США) і Мангеттенської школи музики, (Нью-Йорк, США). Заслужений артист УРСР.

Народився в 1942 році, у селі Ухані, що нині належить до території Польщі.

 

Дата і час

22 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9