Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Львівській області пройде ленд-арт симпозіум “Земля сили”
Название (сокращённое отображение): 
28 липня в околицях Тустані стартує симпозіум ленд-арту «Земля сили». Цьогорічний захід має на меті продовжити традицію збирати творчих людей на території пам’ятки та закласти початок щорічній мистецькій резиденції, яка б органічно доповнила це живописне середовище

З 28 липня до 4 серпня 2018 року в околицях Тустані, на території Державного історико-культурного заповідника «Тустань» і села Урич Сколівського району Львівської області відбудеться симпозіум ленд-арту «Земля сили».

Наскельне місто-фортеця Тустань — унікальна пам’ятка історії, археології, архітектури та природи. Впродовж ІХ-XVI ст., – Тустань була важливим оборонним та адміністративним центром, а також митницею. Повз неї по Карпатських перевалах проходив Соляний шлях, яким перевозили сіль з Галичини в країни Центральної Європи.
Цьогорічний симпозіум має на меті продовжити традицію збирати творчих людей на території пам’ятки та закласти початок щорічній мистецькій резиденції, яка б органічно доповнила це живописне середовище.
«Земля сили» – неймовірний ландшафт, культурні та природні пам’ятки, насичені історією та легендами. Уся місцевість сповнена творчою енергією, яку пропонуємо акумулювати під час перебування на симпозіумі, у діалозі сучасного мистецтва з культурними нашаруваннями, природним  середовищем та місцевими мешканцями.
Ленд-арт симпозіум  започатковується з метою об’єднання митців довкола надихаючого простору, для органічного доповнення культурного ландшафту новими ідеями та художньою інтерпретацією історичних фактів, а також легенд.
З 25 лютого до 24 червня 2018 року – прийом заявок від митців до участі в арт-симпозіумі.
 

Дата і час

17 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9