Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Лос-Анджелесі відбувся перед-оскарівський скрінінг фільму «Межа»
Название (сокращённое отображение): 
У США в рамках оскарівської промо-кампанії фільму «Межа» відбувся перший скрінінг українсько-словацької стрічки. Також пройшла зустріч із Головою 72-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН – Мирославом Лайчаком

У рамках оскарівської промо-кампанії фільму «Межа» в США відбувся перший скрінінг українсько-словацької стрічки, а також зустріч з Головою ООН.

Члени оскарівського комітету вже мали можливість переглянути «Межу», що є дуже важливим кроком для подальшого обрання фільму до шорт-листу кінопремії. Одразу після скрінінгу вже в Нью-Йорку відбулась зустріч продюсерського складу українсько-словацького фільму  «Межа» з Головою 72-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН – Мирославом Лайчаком.

Мирослав Лайчак відзначив роботу українсько-словацької команди та виразив свою подяку продюсерській групі фільму на своїй офіційній сторінці в Facebook: «Контрабанда та торгівля людьми є жахливими кримінальними злочинами. На жаль, вони всюдисущі і регіон центральної Європи не є винятком. Продюсери фільму «Межа» підійшли до своєї роботи дуже скурпульозно й таким чином показали сутність прикордонного злочину. Я розповідаю про цей проект та проводжу паралель з діяльністю ООН. Адже фільм акцентує увагу на захисті та допомозі постраждалим від людської жорстокості. І нашими зусиллями має бути завершення таких злочинів».

Нагадаємо, що 10 листопада стартує всеукраїнський промо-тур українсько-словацького фільму «Межа», який відвідає 6 українських міст. А з 16 листопада стрічку можна буде побачити у всіх кінотеатрах України. 

 

 

Дата і час

15 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9