Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Києві вулицю Мельникова перейменували на честь Іллєнка
Название (сокращённое отображение): 
Київська міська рада ухвалила рішення про перейменування вулиці Мельникова на честь кінорежисера Юрія Іллєнка. Раніше таке перейменування було схвалене під час громадського обговорення

Сесія Київської міськради в четвер, 11 жовтня, ухвалила рішення про перейменування вулиці Мельникова на честь кінорежисера Юрія Іллєнка.

“У Києві є вулиця Юрія Іллєнка. Дякую всім причетним. Дякуємо Юрію Герасимовичу!” – написав у “Фейсбуці” голова “свободівців” у міськраді Юрій Сиротюк.

“Щойно Київська міська рада підтримала перейменування вулиці Мельникова на вулицю Юрія Іллєнка!” – заявив Олег Бондарчук.

Раніше таке перейменування було схвалене під час громадського обговорення.
Співвідношення голосів: “за” – 1601, “проти” – 1107.

Іллєнко Юрій Герасимович (1936-2010) — визначний український кінооператор (“Тіні забутих предків”), кінорежисер, сценарист, політик.
Зняв фільми “Криниця для спраглих”, “Білий птах з чорною ознакою”, “Легенда про княгиню Ольгу”, “Лебедине озеро. Зона”, “Солом’яні дзвони”, “Молитва за гетьмана Мазепу”).
Був членом ВО “Свобода”.

Вулиця Мельникова у Шевченковському районі Києва, колишня Дорогожицька, у 1923 році отримала назву на честь Ювеналія Мельникова – одного з перших у Києві пропагандистів соціал-демократичних поглядів, який утримував на цій вулиці школу-майстерню, що була фактично марксистським гуртком.

 

 

Дата і час

15 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9