Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Києві викинули тисячі книг із закритої бібліотеки
Название (сокращённое отображение): 
Зі столичного палацу культури “Більшовик”, із давно закритої бібліотеки викинули на смітник тисячі книг, які зберігали там десятиліттями. Після резонансу в соцмережах, працівники перестали пускати людей в приміщення

У столичному палаці культури “Більшовик” вирішили остаточно позбутися давно закритої бібліотеки і викинути на смітник тисячі книг, які зберігали там десятиліттями, повідомляє “Наш Киев”.

Щоб врятувати бодай частину цієї літературної колекції, киянка з ніком nastya__spring закликала в своєму Instagram всіх охочих приходити в “Більшовик” і забирати книги собі.

“У БК” Більшовик “на Шулявці вирішили, що бібліотека, яка була кілька років закритою, більше там не потрібна. Все, що десятиліттями покривалося пилом, – скинули в одну купу. І тепер наука перемішана з Леніним, мистецтво з механікою, а мемуари з кулінарією. Тисячі авторів і мільйони букв лежать як в братській могилі і чекають. Боюся найгіршого…”, – написала вона.

Після того як пост викликав резонанс у соцмережах, працівники палацу культури, які не чекали такого напливу відвідувачів, перестали пускати туди людей.

Як написав на своїй сторінці в Facebook директор видавництва “Мистецтво” Ігор Степурін, будинок культури зараз охороняють “як режимний об’єкт”, а фонди бібліотеки вивезли на завод “Більшовик”. Причому напередодні книги були просто звалені в купи і нікому не потрібні.

 

Дата і час

24 травня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9