Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Києві відновили будинок культури «Святошин»
Название (сокращённое отображение): 
У столиці відбулася презентація оновленого будинку культури «Святошин». Капітальний ремонт було розпочато у лютому 2017 року, в рамках якого облаштовано нові гримерки, відремонтовано технічні приміщення, системи гарячого водопостачання

22 грудня відбулася презентація оновленого будинку культури «Святошин». Про це повідомили у Святошинській районній державній адміністрації.

Капітальній ремонт було розпочато у лютому 2017 року, в рамках якого облаштовано нові гримерки, відремонтовано технічні приміщення, системи гарячого водопостачання, централізованого опалення, холодного водопостачання, електричні мережі, переобладнано фойє, гардероб і концертну залу на 480 крісел із відновленням у ній опалення.

Фінансування робіт було передбачено «Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва на 2017 рік» із затвердженими видатками у розмірі 6,5 млн грн. Востаннє заклад ремонтували у 2004 році.

«Відремонтований оновлений Центр культури «Святошин» запрошує малечу в казку. Єдиний культурний центр на район, в якому проживає понад 340 тисяч мешканців, в якому працюють представники 21 творчих колективів. Безпрецедентна увага до галузі культури відчувається не тільки в центральних районах міста! Вітаю вас, дорогі святошинці!» – сказала Діана Попова.

«Новий «Святошин» повністю готовий до проведення 35 новорічних вистав тепер уже в комфортних умовах. Сподіваюсь, що гості, які відвідували будинок культури минулого року, відчують різницю», – зазначив голова Святошинської РДА Володимир Каретко.

Сьогодні у будинку культури «Святошин» функціонує 21 творчий колектив.

 

Дата і час

15 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
 
 
 
 
 
15