Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Києві відкрився освітній центр для дітей та підлітків в сфері комп’ютерних технологій
Название (сокращённое отображение): 
У Києві відкрився Навчальний центр для дітей та підлітків DDL. Заклад надає освітні послуги в сфері комп’ютерних технологій (програмування, веб-дизайну та 3D моделювання)

Нещодавно відбулося відкриття «Навчального центру для дітей та підлітків DDL (Design & Development laboratory)» - закладу, який надає освітні послуги в сфері комп’ютерних технологій (програмування, веб-дизайну та 3D моделювання). 

Головна мета навчального центру - допомогти школярам та студентам здобути спеціалізовані знання та навички в користуванні комп’ютером, а також надати базу для подальшого професійного розвитку в IT-сфері.

Наш навчальний центр DDL пропонує найбільш ефективну систему додаткового навчання. Спеціально створені авторські програми, адаптовані для сприйняття різними віковими групами, базуються на власному робочому досвіді висококваліфікованих спеціалістів та матеріалах українських, європейський і американських навчальних закладів. Заняття та домашні завдання побудовані таким чином, щоб учні оволоділи необхідний теоретичний матеріал й вміли практично його застосовувати, при цьому мали простір для самовираження та креативності. А модульна система навчання дозволяє обирати курси відповідно до віку та інтересів студента.

У січні місяці 2018 року в «Навчальному центрі DDL» заплановано проведення безкоштовних відкритих уроків для батьків та їх дітей. В рамках цих занять буде проведено презентацію з цікавими практичними завданнями з різних курсів навчання.

 

Дата і час

20 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9