Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Києві відбувся пам’ятний захід з нагоди початку спорудження Меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні
Название (сокращённое отображение): 
У Києві відбувся пам’ятний захід з нагоди початку спорудження Національного Меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні. Подія супроводжувалася виступами колективів Київського інституту музики імені Рейнгольда Глієра

Сьогодні, 16 лютого, у Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні, за участі  Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради, членів Уряду, народних депутатів, громадських, політичних та мистецький діячів, а також близьких та рідних Героїв Небесної Сотні відбувся пам’ятний захід з нагоди початку спорудження Національного Меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні.

Міністр культури  Євген Нищук,  відкриваючи пам’ятний захід, відзначив особливість місця, де сьогодні на високому державному рівні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Під час свого виступу  Президент України Петро Порошенко наголосив, що  у національній пам’яті мають бути збережені події Революції Гідності, які нагадуватимуть прийдешнім поколінням про ціну здобутої для них свободи. І спорудження Меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні як місця національної пам’яті –  є спільним, всенародним завданням. Глава держави зауважив, що минулого року висловив спільне переконання, що меморіальний комплекс має бути розташований тільки за адресою: алея Героїв Небесної Сотні.

Президент України також висловився щодо створення найближчим часом Фонду, який би підтримав здійснення кожного з етапів проекту Меморіалу, а також виступив першим спонсором цього фонду та закликав всіх, кому дорога пам’ять про подвиг Небесної Сотні, долучатися до цієї ініціативи.

Міністр культури  також  повідомив, що продовжуючи ініціативу Президента України, вже зібрані підписи побратимів по подіям на Майдані під час Революції Гідності щодо передачі на спорудження  Меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні коштів премії імені Леха Валенси, які в 2014 році вони отримали у Ґданську на знак боротьби за демократію, мир і людську гідність.

Пам’ятний захід  по вшануванню Героїв Небесної Сотні супроводжувався виступами колективів Київського інституту музики імені Рейнгольда Глієра. Камерний мішаний хор під керівництвом Зої Томсон виконав молитовний твір "Херувимська", музику до якого написав студент VI курсу Київського інституту музики Даниїл Волох.

На завершення пам’ятного заходу жіночий хор під орудою Галини Горбатенко  презентував спеціально створений для цього заходу перекладення пісні-символу "Пливе кача" для жіночого хору.

 

 

 

Дата і час

23 травня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9