Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Києві відбулась прем'єра вистави за творами підлітків - учасників проекту Class Act: Схід - Захід 2018
Название (сокращённое отображение): 
Прем’єра постановки за творами 20 підлітків, учасників третього мистецько-соціального проекту «Class Act: Схід–Захід» відбулася у Великій залі Національної музичної академії ім. П. І. Чайковського

 У Великій залі Національної музичної академії ім. П. І. Чайковського відбулася прем’єра постановки за творами 20 підлітків, учасників третього мистецько-соціального проекту «Class Act: Схід–Захід». 10 коротких п'єс були написані юними драматургами зі Сходу та Заходу України (Авдіївка, Чоп) та втілені на сцені  у виставі зірками українського театру та кіно Риммою Зюбіною, Олексієм Вертинським, В’ячеславом Довженко, Анною Кузіною, Романом Ясіновським, Тетяною Міхіною і відомим телеведучим Майклом Щуром. Головним режисером проекту став Максим Голенко, музику до вистави створив дует кінокомпозиторів Антон Дегтярьов та Володимир Бабушкін Ptakh_Jung.

Проект Class Act: Схід – Захід 2018, який реалізовується вже втретє, тривав десять днів -  з 23 червня по 3 липня. Кураторкою проекту Class Act: Схід – Захід є український драматург та сценаристка Наталя Ворожбит. У пошуках героїв команда проекту цієї весни провела тиждень у школі №4 прифронтового м. Авдіївка, що розташоване поблизу зруйнованого Донецького аеропорту, а також у школі №1 м. Чоп, що знаходиться на кордоні зі Словаччиною та Угорщиною. Діти отримали завдання  написати твори, за якими і були обрані учасники. Підлітки-учасники проекту писали свої п’єси під керівництвом Наталії Ворожбит та шотландського драматурга Ніколи МакКартні.  Також у соціальному проекті взяли участь драматурги Ольга Мацюпа, Павло Ар'є, Марина Смілянець, Джек Кловер.

За словами організаторів проекту, його основною метою є налагодження діалогу між жителями західної та східної України. Підлітки з прифронтового міста на Донеччині та прикордонного Чопу зможуть відчути, що їхні думки та точка зору справді важливі для дорослих.

«Ми прагнемо зацікавити дітей театром, залучити до нього та зламати їхній стереотип, що театр – це нецікаво. Засобами театру ми хочемо допомогти дітям зі Сходу, що стали свідками бойових дій, пережити отримані травми», - говорить куратор проекту Наталя Ворожбит.

 

Дата і час

21 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9