Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Києві відбудуться заходи до 30-річчя Української Гельсінської спілки
Название (сокращённое отображение): 
Про важливу роль Української Гельсінської спілки у боротьбі за незалежність України розкажуть у столиці 26-27 жовтня. У Києві пройде наукова конференція та відкриється виставка

26-27 жовтня пройде наукова конференція «Історична роль Української Гельсінської спілки у відновленні незалежності Української держави (1988-1990 рр.)» та відкриється виставка про історичну роль УГС.

26-27 жовтня об 11.00
м. Київ, бул. Тараса Шевченка, 38/40,
готель «Експрес», конференц-зала, IV поверх
Відкриття фотодокументальної виставки «Історична роль УГС» відбудеться 27 жовтня о 15.30 в залі Національного музею літератури (вул. Б.Хмельницького 11). Після відкриття заплановано виступ Тараса Компаніченка.
“Українська Гельсінська Спілка була однією з найвідоміших опозиційних організацій національно-демократичного руху кінця 1980-тих- початку 1990 -тих. Її творці, зокрема колишні політв'язні В'ячеслав Чорновіл та Михайло Горинь, ставили собі за мету перетворити організацію в політичну, згодом – в партію, опозиційну до комуністичної. Відразу після створення нової організації у 1988 році вона привернула увагу КГБ. Вже незабаром в їх документах УГС фігурує як найнебезпечніша для комуністичного режиму структура. І вони не помилилися. Ця організація вивела український національно-демократичний рух на новий рівень, її активісти були серед тих, хто привів його до перемоги - відновлення незалежності України в 1991 році”, - зазначив Голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.
Захід організовує Український інститут національної пам’яті спільно з Національною академією державного управління при Президентові України, Ветеранським об’єднанням «Українська Гельсінська спілка» та Музеєм шістдесятництва.
 

Дата і час

19 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9