Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Києві відбудеться Віденський бал, присвячений спортивним досягненням
Название (сокращённое отображение): 
У Києві пройде щорічний Віденський бал, присвячений спортивним досягненням українців, зокрема, спортсменів, паралімпійців. За інформацією організаторів, заплановано кілька форматів цієї міжнародної події

Напередодні фіналу Ліги чемпіонів у Києві пройде щорічний Віденський бал, присвячений спортивним досягненням українців, зокрема, спортсменів, паралімпійців – сильних людей, які надихають своїм прикладом.

«На весняному Віденському балі ми представимо столицю України в різних ракурсах – як європейське, сучасне, спортивне місто зі своїми досягненнями. За кожним успіхом стоять історії неймовірно мужніх людей, їхній приклад для суспільства унікальний, тому наш бал буде саме про них», – заявила організатор щорічного Віденського балу в Києві Марина Ігнатуша.

За інформацією організаторів, заплановано кілька форматів цієї міжнародної події. Зокрема, 21 квітня 2018 року в Київській міській державній адміністрації відбудеться класичний Віденський бал за всіма європейськими канонами за участю міжнародних гостей, спортсменів і зірок. А через тиждень після цього відбудеться більш демократичний формат події – бал для всіх киян. Він відбудеться на відкритому майданчику в центрі Києва: передбачено програму з живою класичною музикою, солістами, з безліччю майстер-класів, призів і розіграшів за участю іменитих спортсменів, із благодійними лотами від відомих особистостей тощо.

Окрім того, 21 квітня відбудеться дитячий Віденський бал як аналог дорослого. Такий формат вперше був успішно апробований у Києві в 2017 році та викликав величезний інтерес учасників, гостей, міжнародної громадськості.

Організатори нагадують, що віденські бали в світі завжди присвячені актуальній тематиці, у рамках якої збирають кошти на благодійних аукціонах.

Основна мета заходу – підтримати розвиток спорту, фізичної культури, пропагувати здоровий спосіб життя тощо. А також підтримка паралімпійців. Саме на це спрямовані зусилля організаторів і партнерів балу 2018 року.

Символічно, що саме у Києві в травні наступного року пройдуть фінальні матчі найпрестижнішого турніру Ліги чемпіонів, і бал, що відбудеться напередодні футбольного кубка, покликаний підтримати реноме Києва як однієї з європейських спортивних столиць.

Як відомо, 27 і 28 жовтня 2017 року у Колонній залі КМДА відбувся Віденський бал: класичний дорослий і дитячий. Усього в організації балу було залучено понад 400 осіб – хореографи, дизайнери, фотографи, флористи, менеджери, декоратори, технічні служби.

Віденський бал у Києві планується проводити щорічно.

 

 

Дата і час

20 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9