Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Києві стартувала інклюзивна лабораторія для перформерів
Название (сокращённое отображение): 
У Києві триває третя лабораторія для перформерів з інвалідністю та без неї, які беруть участь у мистецькому проекті «Без обмежень». Проект завершиться створенням міждисциплінарного перформансу

11-14 квітня в Києві відбудеться третя лабораторія для перформерів з інвалідністю та без неї, які беруть участь у мистецькому проекті «Без обмежень». Чотири лабораторії впродовж лютого-травня проводять Британська Рада в Україні, танцювальна компанія Candoco (Велика Британія) та Асоціація перформативних мистецтв «УвіМкнені».

Проект завершиться створенням міждисциплінарного перформансу, який буде показаний 20 травня у столичному публічному просторі.

11-14 квітня відбудеться лабораторія з Сюзанною Рекк’я та Вікі Мелін, тренерами танцювальної компанії Candoco, та Мариною Лимар, арт-директором Асоціації «УвіМкнені».

За словами учасників та учасниць проекту, в попередніх двох лабораторіях вони розділилися на малі групи для більш структурованої роботи, комфортної та цікавої взаємодії. Люди з інвалідністю говорять про інший досвід відчуття власного тіла, нові емоції й інакше ставлення, дехто зауважує відсутність відчуття “благодійного” ставлення до себе. Для учасників без інвалідності це новий досвід роботи з інакшими партнерами.

Мета проекту «Без обмежень» – сприяти розвитку мистецького сектору для людей з інвалідністю та без неї шляхом створення мережі творчих особистостей, у тому числі з інвалідністю, і професійних продюсерів. У рамках проекту вони зможуть розвинути навички інклюзивної співпраці, створювати й презентувати мистецькі інклюзивні роботи.

Проект проводиться в рамках програми Unlimited Британської Ради, яка підтримує митців з інвалідністю в чотирьох країнах Східного партнерства ЄС, сприяє їхньому професійному розвитку та участі у креативній економіці. Завдяки програмі був заснований перший інклюзивний театральний колектив у Вірменії; відбулися резиденції для хореографів і танцюристів у Грузії; і ведеться робота над перформативною інклюзивною виставою в Україні за участі українського хореографа та компанії Candoco.

11-12 квітня лабораторія відбудеться за адресою: вул. Притисько-Микільська, 5, освітній простір «Майбутні» (колишній iWonder); 13-14 квітня за адресою: вул. Драгомирова, 9Б, Новопечерська школа.

 

Дата і час

22 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9