Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Києві розкажуть про міфи та факти польсько-українського конфлікту
Название (сокращённое отображение): 
12 липня в "Укрінформі" відбудеться зустріч на тему "Польсько-український конфлікт у роки Другої світової війни: міфи і факти". Мова буде йти про те, що стоїть на перепоні до порозуміння між двома державами

Про польсько-український конфлікт у роки Другої світової війни та про те, що стоїть на перепоні до порозуміння між двома державами, науковці розкажуть під час зустрічі на тему "Польсько-український конфлікт у роки Другої світової війни: міфи і факти", що відбудеться 12 липня о 13:00 в "Укрінформі".

Які причини польсько-українського конфлікту у роки Другої світової війни? Хто вчиняв убивства? Скільки людських життів забрав конфлікт? Ким були жертви протистояння? Що стоїть на перепоні взаємного українсько-польському порозумінню пам'яті про ті трагічні події? Як долати міфи і встановлювати правду про складні сторінки минулого? 

Відповіді на ці та дотичні питання дадуть фахівці, які займаються науковими та історико-правовими дослідженнями польсько-українського конфлікту.

Учасники також обговорять проблеми дослідження та політики пам'яті щодо конфлікту, який забрав життя тисяч українців і поляків.

У розмові візьмуть участь:

  • Іван Патриляк, декан історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор історичних наук, професор;
  • Володимир В'ятрович, Голова Українського інституту національної пам'яті, кандидат історичних наук;
  • Володимир Бірчак, керівник академічних програм Центру дослідження визвольного руху;
  • Ярослав Борщик, науковий співробітник Інституту історії України НАНУ, кандидат історичних наук;
  • Сергій Рябенко, начальник відділу правового забезпечення Українського інституту національної пам'яті, юрист;

Модерує Богдан Галайко, директор Науково-дослідницького інституту українознавства, кандидат історичних наук.

Організатори: Український інститут національної пам'яті, Науково-дослідницький інститут українознавства МОН України, Історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.  

 

Дата і час

21 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9