Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Києві пройде CANactions 2018
Название (сокращённое отображение): 
11-й Міжнародний архітектурний фестиваль СANactions пройде 20–21 квітня у Києві. Захід вперше в своїй історії об'єднає на одному майданчику найкращі світові архітектурні фестивалі

20–21 квітня 2018 року у Києві відбудеться 11-й Міжнародний архітектурний фестиваль СANactions. 

Головною темою Міжнародного архітектурного фестивалю CANactions 2018 стане – З’ЄДНАННЯ (CONNECTIONS).

Фестиваль вперше в своїй історії об'єднає на одному майданчику найкращі світові архітектурні фестивалі. Усі вони приїдуть в Україну для того, щоб стати кураторaми однієї спільної події. Фестиваль включатиме лекції, дискусії, воркшопи, майстер-класи, виставки та інші формати.

Головна мета 11-го міжнародного архітектурного фестивалю – привернути увагу до ідей та підходів зі світової практики у в сфері архітектури й урбаністики, продемонструвати світовій спільноті інтелектуальний капітал нашої країни, наш досвід і цінності та стати простором для подальшої інтенсивної спільної роботи.

Лондонський Фестиваль Архітектури, Копенгагенський Архітектурний Фестиваль, New Generations /Італія, Wonderland/Австрія,  Urban Forum Almaty та ін. візьмуть участь у програмі CANactions 2018.  

А також кращі урбаністи та архітектори світу – Jan Gehl, Haris Piplas/ ETH Zürich, Andeas Ruby/ Swiss Architecture Museum, Matthias Schuler/ Transsolar, Markus Appenzeller /MLA+ та ін. стануть спікерами головної сцени Фестивалю.

Кроскультурний характер фестивалю CANactions – це можливість обмінятись думками, налагодити плідні інституційні та партнерські відносини. "Фестиваль фестивалів" дасть змогу учасникам віднайти точки перетину у їхній діяльності, знайти нову аудиторію та сформувати спільну мету для майбутньої співпраці між країнами.

Міжнародний Архітектурний Фестиваль CANactions – найбільша архітектурна подія в Україні створена у 2008 році, учасниками якої за 11 років років роботи стали 140 спікерів та більше ніж 40 000 відвідувачів з усього світу. Організатори події – CANactions, освітня платформа, яка сприяє створенню в Україні місць та спільнот, де люди будуть задоволено жити та працювати. Команда CANactions прагне створити умови для обміну ідеями та діалогу в площині сучасної архітектури. 

 

Дата і час

17 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9