Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Харкові відкрився кінофестиваль Kharkiv MeetDocs
Название (сокращённое отображение): 
У Харкові відкрився другий міжнародний кінофестиваль документальних і художніх фільмів Kharkiv MeetDocs Eastern Ukrainian Film Festival, який триватиме до 28 жовтня

 24 жовтня в Харкові відкрився другий міжнародний кінофестиваль документальних і художніх фільмів Kharkiv MeetDocs Eastern Ukrainian Film Festival, який триватиме до 28 жовтня.

Про це йдеться в релізі кінофестивалю.
У програмі – 21 повнометражний фільм з України, Німеччини, Ізраїлю, США, Польщі, Великої Британії. Також в рамках фестивалю покажуть 36 короткометражних фільмів фестивалю «Бардак» і відбудуться 8 заходів індустріальної секції.
«Те, що фестиваль відбувається не в столиці, а в Харкові – дуже важливо і для регіону, і для України загалом. Ми змогли підтримати більше 200 проектів в різних містах і областях, і всі вони спрямовані на розвиток місцевих ініціатив, демократії, громадянського суспільства», – прокоментував генеральний консул ФРН в Донецьку (офіс в Дніпрі) Вольфґанґ Мьоссінґер.
У рамках Kharkiv MeetDocs також відбудуться одразу два конкурси: пітчинг кінопроектів та конкурс короткометражних стрічок від кінофестивалю короткого метра «Бардак».
«На заході, зокрема у Німеччині, пітчинг – звичайний етап виробничого процесу, а в нашій країні ця практика знаходиться ще на стадії розвитку. Майстер-класи від німецьких фахівців, я впевнена, мають допомогти молодим кінематографістам у їх подальшій роботі. А це значить, на нас чекає ще більше якісних фільмів», – прокоментувала директорка Kharkiv MeetDocs Євгенія Крігсхайм.
Один з фільмів програми – «МІФ» режисерів Леоніда Кантера і Івана Яснія. Фільмом-закриття фестивалю стане стрічка харківського документаліста Дмитро Лавриненка «Вєаюфром».
Фестиваль триватиме до 28 жовтня одразу на кількох майданчиках: Fabrika.Space, «Планета кіно», Харківська державна академія культури і Харківський економічний університет імені Семена Кузнеця.
Минулого року в центрі уваги кінофестивалю були права людини. Продемонстровані 12 фільмів, проведено 4 майстер-класи та панельні дискусії.
 

Дата і час

19 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9