Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Харкові відбудеться МКФ Kharkiv Meet Docs
Название (сокращённое отображение): 
У Харкові вперше відбудеться Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Kharkiv Meet Docs. В рамках заходу буде представлено низку українських стрічок: «Школа №3», «Рідні», «Живі», «Головна роль» та «Герої не вмирають»

З 29 вересня по 1 жовтня 2017 року у Харкові вперше відбудеться Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Kharkiv Meet Docs.

В рамках заходу буде представлено низку українських документальних стрічок: «Школа №3» Єлизавети Сміт і Георга Жено, «Рідні» Віталія Манського, «Живі» та «Головна роль» Сергія Буковського, «Герої не вмирають» Дмитра Коновалова.

На ретроспективних показах буде продемонстровано класику радянського неігрового кіно – фільми Фелікса Соболєва «Сім кроків за горизонт» і «Я та інші».

Також у програмі фестивалю заплановано показ документальної стрічки Аскольда Курова «Процес: Російська держава проти Олега Сенцова».

Сергій Буковський та Аскольд Куров особисто представлятимуть харківським глядачам свої стрічки, а також проведуть майстер-класи.

Наступного року організатори заходу мають намір доповнити авторські покази та майстер-класи конкурсною програмою.

 

 

Дата і час

22 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9