Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Харкові розробили проект пам'ятника Героям Небесної Сотні
Название (сокращённое отображение): 
У Харкові представили проектну пропозицію пам'ятника Героям Небесної Сотні і площі навколо нього. Постамент, який символізує птаха в польоті, повинен бути заввишки від 8,5 до 11 метрів

Проектну пропозицію пам'ятника Героям Небесної Сотні і площі навколо нього представили в Харкові.

Згідно з проектом, площа Героїв Небесної Сотні розбита на кілька зон - зону зустрічей, паркову, дитячу ігрову і зону відпочинку. Пам'ятник, який символізує птаха в польоті, повинен бути заввишки від 8,5 до 11 м.
Як зазначив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, проекти, які були запропоновані раніше, були не такими цікавими.
«Те, що я побачив в останній інтерпретації, мене вразило, це нове рішення. Воно непросте, там будуть натягнуті ванти, зовсім інше освітлення», - розповів перший віце-мер.
Довідка. Площа Героїв Небесної Сотні отримала свою назву на честь загиблих учасників протесту під час Революції Гідності в Києві в лютому 2014 року. Назву закріплено рішенням Харківської міської ради в листопаді 2015 року. На площі планується встановлення пам'ятника Героям Небесної Сотні. Раніше площа носила ім'я більшовика Миколи Руднєва.
 

Дата і час

19 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9