Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Харкові покажуть фільм за повістю Альбера Камю
Название (сокращённое отображение): 
У Харківській обласній філармонії завтра, 22 вересня, студія «Док.Кіно.Трансформація» та «Театр на Жуках» обіцяють незвичне дійство. Прем’єра фільму за повістю Альбера Камю «Сторонній»

 Завтра, 22 вересня, о 18.30 в Харківській обласній філармонії студія «Док.Кіно.Трансформація» та «Театр на Жуках» обіцяють незвичне дійство. Прем’єра фільму за повістю Альбера Камю «Сторонній». «На сцені буде об’єднані музика, кіно і театр», – зазначають організатори.

Це нова версія телевізійного проекту «Метанойя», головним діячем якого є філолог і священик о. Віктор Маринчак. Чергова спроба поговорити про актуальні проблеми сьогодення через інтерпретацію відомих літературних творів піднімає екзистенційні питання, на які автори намагаються дати власну оригінальну відповідь. Режисер кінострічки Дмитро Коновалов, журналіст Володимир Чистилін, поет Наталія Маринчак, актор Дмитро Терновий тощо. Про абсурдність життя і бунт людини, внутрішню свободу й трагізм кохання, фарисейство суспільства та нездоланну самотність. Планується також виступ симфонічного оркестру.

 

Дата і час

12 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9