Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Карлових Варах презентували фільм Сенцова "Гамер"
Название (сокращённое отображение): 
Фільм утримуваного в Росії українського режисера Олега Сенцова "Гамер" презентували на міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах. Також, чеське телебачення ČT24 зняло про підтримку Олега на фестивалі великий репортаж

На міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах презентували фільм утримуваного в Росії українського режисера Олега Сенцова "Гамер". Про це повідомляє Посольство України в Празі.

"Фільм чеським глядачам представив український режисер Віталій Манський. В рамках показу відбувся збір підписів під відкритим листом до російської влади з вимогою звільнити українських політичних в’язнів", - йдеться у повідомленні.
Також, чеське телебачення ČT24 зняло про підтримку Олега Сенцова на Карловарському фестивалі великий репортаж. Крім того, планується показ нового чеського документального фільму про окупацію Чехословаччини радянськими військами у 1968 р.
 

Дата і час

14 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9