Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Брюсселі покажуть легендарних «Кіборгів»
Название (сокращённое отображение): 
У Брюсселі пройде прем’єра художнього фільму «Кіборги. Герої не вмирають» українського режисера Ахтема Сеїтаблаєва. Показ відбудеться 19 березня за участю та під патронатом міністра закордонних справ України Павла Клімкіна

У Брюсселі відбудеться прем’єрний показ художнього фільму «Кіборги. Герої не вмирають» українського режисера Ахтема Сеїтаблаєва.

Показ відбудеться 19 березня за участю та під патронатом міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, повідомляє Укрінформ.
Як очікується, показ також відвідають депутати Європарламенту, зокрема голова делегації ЄП до комітету парламентської асоціації ЄС-Україна Даріуш Розаті, інші європейські політики, дипломати, численні представники української громади у Бельгії, а також пересічним європейцям, яким не байдужа доля України. 
Як раніше повідомляло агентство, фільм Ахтема Сеїтаблаєва "Кіборги" Міністерство інформаційної політики спільно з МЗС України та українською парламентською делегацією планує показати у більшості європейських столиць.
 

Дата і час

19 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9