Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
У Білорусі планують встановити пам'ятник Пилипу Орлику, - Порошенко
Название (сокращённое отображение): 
У Мінську планують встановити пам'ятник гетьману й авторові першої у світі Конституції Пилипу Орлику. Представник білоруського роду Орликів, один з авторів конституційного акту "Договорів і постанов", який називають першою у світі Конституцією

Пам'ятник гетьману й авторові першої у світі Конституції Пилипу Орлику планують встановити в столиці Білорусі Мінську.

Про це повідомив президент України Петро Порошенко під час виступу в Гомелі на Першому форумі регіонів України та Білорусі.
"Хочу нагадати, що видатний український гетьман, автор першої європейської Конституції Пилип Орлик народився на білоруській землі - в Мінській області. І ми домовилися, що найближчим часом буде розглянуто питання щодо встановлення в Мінську пам'ятника цьому видатному українському і білоруському діячеві", - сказав український президент.
Пилип Орлик народився 1672 року на території сучасної Мінської області Білорусі, є політичним, державним і військовим діячем. Був генеральним писарем, гетьманом Війська Запорізького у вигнанні. Представник білоруського роду Орликів, один з авторів конституційного акту "Договорів і постанов", який називають першою у світі Конституцією.
 

Дата і час

19 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9