Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Творчий вечір Сергія Жадана у Києві
Название (сокращённое отображение): 
9 березня у приміщенні Центру культури та мистецтв КПІ відбудеться авторський поетичний вечір Сергія Жадана «Тютюнові фабрики». Звучатимуть вірші з нової книги, що вийде восени цього року, а також вірші з усіх попередніх книжок та вибрані переклади з мов народів світу

9 березня великий авторський поетичний вечір Сергія Жадана «Тютюнові фабрики» розпочнеться о 20.00 в приміщенні Центру культури та мистецтв КПІ.

«Останні виступи Сергія в Києві закінчувались, на жаль, регулярними наріканнями на те, що комусь не вистачило місця в глядацькій залі. Тож цього разу ми пішли назустріч читацьким та глядацьким побажанням і вибрали для виступу доволі просторе приміщення, де місця має вистачити всім.

Тому зустрічаємось 9-го березня в центрі КПІ, слухати вірші з нової книги, що вийде восени цього року, а також вірші з усіх попередніх книжок та вибрані переклади з мов народів світу. Одне слово, віршів буде багато. Хоча віршів багато не буває», - розповідають організатори.

 

Дата і час

20 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9