Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Твооча співдружність міст України
Название (сокращённое отображение): 
14 червня в Дніпрі стартує мистецький проект Асоціації естрадних та джазових оркестрів України «Творча співдружність міст України»

 14 червня 2018 р. 0 19.00 (четвер) в Арт Центрі Квартира, м. Дніпро, відбудеться перший концерт мистецького проекту Асоціації естрадних та джазових оркестрів України «Творча співдружність міст України», за сприяння Національної Всеукраїнської музичної спілки та журналу «Джаз».

Організатори події: Асоціація естрадних та джазових оркестрів України, відповідальний секретар Галина Макаренко-Дергунова (м.Київ), та Арт Центр Квартира, керівник Олексій Растяпін (м. Дніпро).

Проект створено для виявлення та презентації креативних ідей джазових музикантів з усіх куточків України.

Відкриє проект дует з м. Запоріжжя: Володимир Гітін, президент джазового клубу м. Запоріжжя (гітара), та Lora Lains (творчий псевдонім джазової співачки Олександри Михайленко) - програмою джазових стандартів у нестандартному звучанні.

Наступні виконавці - Dixie.Dp.Ua, м. Дніпро, - популяризатори музики 20 сторіччя і творці яскравих шоу, які мають за творчу мету врівноважити баланс між сучасним і традиційним джазом. Тому в їх арсеналі - спеціальні музичні інструменти: пральна дошка «washboard», крихітка – укулеле, та інші сюрпризи. Колектив Dixie.Dp.Ua вже відомий багатьом слухачам, бо веде активну концертну діяльність в рідному Дніпрі та інших містах України.

На завершення концерту його учасники обіцяють несподіваний творчий тандем, проте який саме, джазові музиканти тримають в таємниці.

І, для теплих спогадів, гості і слухачі отримають подарунки, які передає проекту «Творча співдружність міст України» головний редактор журналу «Джаз», народний артист України Валерій Титаренко: це випуски примірників журналу з найцікавішими творчими подіями джазового життя України.

Як зазначила в інтерв’ю Галина Макаренко-Дергунова, організатор і відповідальний секретар Асоціації естрадних та джазових оркестрів України:

«Ми хочемо створити нове креативне поле для об’єднання творчих ідей

джазових музикантів з усієї країни. Для непересічних пропозицій від українських виконавців джазу, в розвиток проекту, ми плануємо надати не менш креативних партнерів з Європи та інших країн світу. Таким чином ми втілюємо нашу мрію: створити новий простір для спілкування і обміну сучасними ідеями в галузі джазової культури та імпровізації. На сьогодні джаз – не тільки мистецьке явище, а й спосіб творчої комунікації, і навіть, стилю життя та образу мислення креативних людей України і світу.»

Отже, Арт Центр Квартира 14.06.2018р. чекає на гостей, за адресою:

Місто Дніпро, Троїцька площа 3, квартира 1.

Початок концерту о 19.00

Контакти:

Арт Центр Квартира: (056) 371 45 22

+38 (050) 421 13 04  – Олексій Растяпін,

+38 (068) 384 16 14 - Галина Макаренко-Дергунова

Запрошуються представники ЗМІ.

Прес-служба Асоціації естрадних та джазових оркестрів України

Анна Архипова

 

Дата і час

17 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9