Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Турнір LVSdesign2016 для VJ + Lighting Designer
Название (сокращённое отображение): 
З 25 вересня по 2 жовтня на території Мистецького Арсеналу відбудеться турнір LVSdesign2016 –змагання команд VJ + Lighting Designer

Протягом 25 вересня – 2 жовтня 2016 року на території Мистецького Арсеналу відбудеться турнір LVSdesign2016 –змагання команд дизайнерів сценічного світла та віджеїв. Шоу побачать і оцінять журі, друзі, однодумці, а також потенційні роботодавці.

«Ринок індустрії розваг і сучасних технологій розвивається досить швидко. Оскільки нове обладнання безперервно приходить на ринок – ним треба уміти правильно і творчо користуватись. Тому турнір LVSdesign2016 – це прекрасна перспектива, а також засіб самовираження для творчих людей бекстейджу!», - розповіли організатори турніру, компанія Zinteco.

До участі в турнірі запрошуються усі творчі особистості, які мають досвід роботи зі світлом, відео та сучасними шоу-технологіями. Також під час турніру відбуватимуться тематичні майстер-класи.

А вже 2 жовтня 2016 року фінал турніру побачать українські глядачі, зацікавлених у розвитку сфери світло-візуального шоу.

 

Дата і час

14 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9