Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Центр Довженка шукає менеджера книжкової колекції
Название (сокращённое отображение): 
У Національному центрі Олександра Довженка відкрита вакансія менеджера книжкової колекції. В обов’язки буде входити створення і розвиток книжкового простору та публічних сервісів медіатеки, менеджмент окремих видавничих проектів і книжкових презентацій

Національний центр Олександра Довженка  шукає менеджерку/менеджера книжкової колекції.

Центр Довженка зберігає в своїх архівах не лише кілька тисяч ігрових та документальних фільмів, але і велику кількість експонатів, пов’язаних з історією українського кіно.

«Одним із фондів нашого архіву є бібліотечний, в якому міститься понад дві тисячі найменувань книг з історії українського та радянського кіно, періодичних видань про кіно та культуру, каталогів і брошур кінофестивалів тощо», - розповідають у Центрі.

Восени 2018 року бібліотека Довженко-Центру стане публічною та увійде до простору нової Медіатеки.

«Нам потрібна людина, закохана у книги і кіно, з детективним хистом, яку надихає пошук, впорядкування, описання і збереження. Вона працюватиме над створенням і розвитком книжкового простору та публічних сервісів медіатеки, дигіталізацією паперового архіву, книг і документів, менеджментом окремих видавничих проектів та книжкових презентацій. Будь ласка, надсилайте короткого мотиваційного листа та резюме на адресу curator@dovzhenkocentre.org до 22 січня, 2018», - додають у Центрі Довженка.

 

 

Дата і час

18 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9