Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
ТРЦ замість музею на Поштовій площі в Києві
Название (сокращённое отображение): 
Київська міська рада провалила рішення про припинення інвестиційного договору із забудовником ТРЦ і створення музею на Поштовій площі в Києві. Відтак під загрозою знищення пам'яткиXI-XII ст.

Київська міська рада провалила рішення про припинення інвестиційного договору із забудовником ТРЦ і створення відповідно музею на Поштовій площі в Києві. За відповідне рішення проголосувало 56 депутатів, утрималися 23. Проект рішення про припинення договору був прийнятий у першому читанні 19 квітня 2018 року. У другому читанні депутати розглядали правки автора проекту Сергія Гусовського з урахуванням позиції Музею історії Києва, а також редагування депутата Вікторії Мухи. Однак жодна група правок не знайшла підтримки в Київраді.

Проект рішення по Поштовій площі передбачає передачу земельної ділянки та недобудованого об'єкта "Музей історії Києва", проведення археологічних досліджень ДП "Центр археології києва ІНСТИТУТУ Археології НАН України" і подальше створення музею за проектом, який здобуде перемогу на міжнародному конкурсі.
Щоб створити музей, згідно з документом, необхідно припинити договір з інвестором будівництва підземного ТРЦ на Поштовій площі. Після цього треба прийняти об'єкт незавершеного будівництва в комунальну власність.
У ході реконструкції на Поштовій площі було знайдено пам'ятки, що мають історичну та археологічну цінність. Вони датовані XI-XII ст. і свідчать про розміщення в цій місцевості прибережного міського кварталу Середньовічного Києва. На разі неприйняте рішення ставить під загрозу збереження пам'ятки.
 

Дата і час

24 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9