Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Троє українців — у списку пошани Міжнародної ради дитячої книги IBBY
Название (сокращённое отображение): 
Письменника Володимира Рутківського за твір «Гості на мітлі», художника Владислава Єрка – за ілюстрації до книги «Маленький принц», Галину Кирпу – за переклад повісті Ульфа Старка «Диваки і зануди» внесли у список пошани Міжнародної ради дитячої книги IBBY

Міжнародна рада з дитячої та юнацької книги (The International Board on Books for Young People – IBBY) опублікувала список пошани – Honour List 2018.

До переліку найвидатніших письменників, художників та перекладачів у галузі дитячої літератури зі всього світу потрапили троє українських авторів, йдеться на сайті «ВСЛ».

Письменника Володимира Рутківського відзначили за твір «Гості на мітлі» («Видавництво Старого Лева»), художника Владислава Єрка – за ілюстрації до книги «Маленький принц» («А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»), Галину Кирпу – за переклад повісті Ульфа Старка «Диваки і зануди» («Видавництво Старого Лева»).

Щодва роки Міжнародна рада з дитячої та юнацької книги IBBY створює перелік нещодавно виданих видатних книг для дітей, щоб відзначити найкращих письменників, художників та перекладачів з країн-членів IBBY.

Основна мета переліку, як і самої ради, – сприяти міжнародному порозумінню за допомогою дитячої літератури.

Найважливішими критеріями при виборі видань є те, щоб книга могла репрезентувати культуру своєї країни та підходила для публікації в інших державах.

Перелік буде представлятися протягом року на найбільших книжкових виставках світу, а колекції цих видань зберігатимуться у Міжнародній молодіжній бібліотеці в Мюнхені, Швейцарському інституті дитячих та юнацьких медіа в Цюріху, дослідницькій колекції у Братиславі, в токійській секції IBBY та у Бібліотеці Північно-західного університету в Еванстоні, штат Іллінойс.

 

 

Дата і час

22 липня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9