Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Три генії на одній сцені: Скорик – Станкович - Cильвестров
Название (сокращённое отображение): 
Національний академічний театр опери та балету України імені Тараса Шевченка запрошує 10 листопада на гала-концерт проекту «ТРИ “С”: Скорик – Станкович - Cильвестров»

10 листопада в Національному академічному театрі опери та балету України імені Тараса Шевченка відбудеться гала-концерт проекту «ТРИ “С”: Скорик – Станкович - Cильвестров». 

«Три «С» - це три «кити» сучасної української класичної музики - легендарні композитори Мирослав Скорик, Євген Станкович і Валентин Сильвестров.
Ми всі маємо честь бути сучасниками цих трьох славетних українських митців, творчість яких багато в чому визначила шляхи розвитку музичної України. За першими літерами їх прізвищ і утворилася символічна назва «ТРИ С», що лягла в основу потужного культурно-мистецького всеукраїнського проекту.
Кожному із цих композиторів належить окрема сторінка історії музичної України і, відповідно, окремий етап у проекті «ТРИ С», який тривав протягом 2016-2017 років та ознаменувався концертами на кращих сценах в Києві, Львові, Харкові, Одесі та інших найбільших містах України. Отже, проект "Три С" - це ще й абсолютно новий формат промоції найкращих досягнень сучасного українського музичного мистецтва з вражаючим масштабом. В результаті цих концертів у різних регіонах України наша музична класика отримала дуже широку аудиторію. І, що показово, це не суто комерційний, а насамперед соціально спрямований проект із чітко окресленою концертно-просвітницькою місією. 
Презентація шедеврів легендарних композиторів у містах України - це і формування нової слухацької аудиторії і розширення географії шанувальників саме українського класичного продукту.
Так, цеглинка - до цеглинки, нота – до ноти, створювався унікальний проект з унікальним контентом. Адже, його ідея – поєднання знакових творів видатних українських композиторів із шедеврами світової класики, які за характером і музичною мовою наближені до сфери творчих пошуків кожного з композиторів. 
Саме це було основною складовою побудови програм національного проекту «ТРИ С».
Гала-концерт «ТРИ С» – вершина декількох років втілення цього історичного проекту.
У програмі прозвучать вибрані твори з проекту «ТРИ С», що найбільш яскраво характеризують творчість кожного з композиторів та отримали найвищі оцінки слухачів:
Валентин Сильвестров. «Тиха Музика» для оркестру та «Майдан – 2014» для камерного хору;
Євген Станкович. «Ханука» для симфонічного оркестру та «Концерт №2» для скрипки з оркестром, соліст Дмитро Ткаченко (Україна-Велика Британія); Мирослав Скорик. «Концерт №2» для віолончелі з оркестром, соліст Олександр Пірієв;
М.Скорик – Н. Паганіні. Вибрані каприси з циклу “24 каприси” для симфонічного оркестру.
У концерті братимуть участь:
Заслужений академічний симфонічний оркестр Українського радіо
Художній керівник та головний диригент: нар. арт. України Володимир Шейко
Муніципальний камерний хор «КИЇВ»
Художній керівник та диригент: з.д.м. України, лауреат Нац. премії ім. Т.Шевченка Микола Гобдич.
 

Дата і час

19 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9