Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Театр & Музей: взаємо-ДІЯ
Название (сокращённое отображение): 
У Києві 15 та 16 листопада пройде Міжнародний театрально-музейний форум «Театр & Музей: взаємо-ДІЯ». Цим заходом Національна спілка театральних діячів України прагне долучитись до співпраці з музеями

 15 та 16 листопада 2018 року Національна спілка театральних діячів України та Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької у Львові за підтримки Український культурний фонд проводить Міжнародний театрально-музейний форум «Театр & Музей: взаємо-ДІЯ».

Цим заходом Національна спілка театральних діячів України прагне долучитись до співпраці з музеями та сприяти налагодженню міжсекторального діалогу між музеями та театрами з урахуванням основних сучасних світових тенденцій розвитку музейної справи. Тож, до участі у форумі запрошуються представники театрів та музеїв України, зокрема театральних музеїв та меморіальних музеїв, присвячених особистостям, діяльність яких пов’язана з театром. 
Формат заходу: активно-спонукальний – взаємо-ДІЯ спрямована на обмін досвідом та заохочення учасників до пошуку шляхів подолання існуючих перешкод задля співпраці на основі спільних цінностей і фахових пріоритетів.
Програма Форуму:
Взаємо-ДІЯ… ПЕРША: Законодавчі рамки та правові основи функціонування установ культури
• Обговорення питань, пов’язаних із законодавством у сфері культури та забезпеченням соціально-економічних та правових умов для ефективної діяльності музеїв та театрів.
Взаємо-ДІЯ… ДРУГА: Культурні креативні індустрії та роль музеїв та театрів у забезпечені сталого розвитку міст та громад
• Роль закладів культури у забезпечені сталого розвитку в регіонах - яким чином музеї та театри можуть сприяти підвищенню інвестиційної привабливості міст та їх економічному і соціальному розвитку, що для цього необхідно та яким чином виміряти та оцінити можливий вплив.
Взаємо-ДІЯ… ТРЕТЯ: Стратегії розвитку та розширення аудиторії 
• Ознайомлення з досвідом роботи музеїв з України та країн ЄС щодо залучення нових відвідувачів, реалізації спільних проектів між театрами та музеями та обговорення питань інклюзії.
Взаємо-ДІЯ… ЧЕТВЕРТА: Формування інфраструктури музейної справи 
• Обговорення питань, пов’язаних з розвитком музейних мереж, професійною підготовкою музейних працівників, впровадження новітніх технологій, менеджментом та маркетингом у сфері музейної діяльності.
Взаємо-ДІЯ… П’ЯТА: Нові медіа та використання цифрових технологій в музеях 
• Впровадження цифрових інструментів та музейних практик для збереження та популяризації музейних артефактів та підвищення ефективності роботи музеїв у глобальному контексті.
Взаємо-ДІЯ… ШОСТА: Можливості доступу до фінансування, грантові програми та міжнародна співпраця
• Успішні приклади реалізації міжнародних проектів та грантові можливості для створення спільних проектів
Форум відбудеться 15 та 16 листопада у Києві в приміщенні HUB 4.0 за адресою: Ярославський провулок, 1/3 .
 

Дата і час

19 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9