Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Тарас Мельничук. Віртуальний музей-архів
Название (сокращённое отображение): 
Видавництво Discursus запрошує на презентацію проекту «Тарас Мельничук. Віртуальний музей-архів». Зустріч відбудеться 15 листопада о 17:00 у Літературному Целанівському Центрі

 Видавництво Discursus за підтримки Українського культурного фонду запрошує на презентацію проекту «Тарас Мельничук. Віртуальний музей-архів». Зустріч відбудеться 15 листопада о 17:00 у Літературному Целанівському Центрі (вул. О. Кобилянської, 51).

У події візьмуть участь розробники сайту письменник і видавець Василь Карп’юк, а також письменник і літературознавець Мирослав Лаюк.
Тарас Мельничук (1938 – 1995) – поет, якого називають Князем Роси, один з найоригінальніших, найгеніальніших і найтрагічніших митців ІІ половини ХХ століття, один із перших, хто під час радянських репресій 70-х був ув’язнений «за вірші».
Віртуальний музей-архів Тараса Мельничука – новий підхід до збереження та популяризації спадщини поета.
Сайт представляє Тараса Мельничука через факти із його життя, твори й дискурси, з ним пов’язані. Зокрема, тут є відповідь на питання, чому поет не міг писати у розграфлених зошитах, як двічі потрапив у тюрму і яким парадоксальним чином у його творчості поєднується ніжність та жорстока реальність радянських буднів.
У рамках проекту так само будуть представлені розшифровані рукописи віршів Тараса Мельничука, які мають детективну історію і які нещодавно були знайдені й скоро стануть книжкою.
Проект «Тарас Мельничук. Віртуальний музей-архів» втілює видавництво Discursus за підтримки Українського культурного фонду.
 

Дата і час

19 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9