Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Таня Малярчук здобула премію імені Інґеборґ Бахманн
Название (сокращённое отображение): 
Австрійську літературну премію імені Інґеборґ Бахманн отримала українська письменниця Таня Малярчук. Престижну літературну винагороду авторка здобула за твір німецькою мовою Frösche im Meer («Жаби у морі»)

Українська письменниця Таня Малярчук отримала австрійську літературну премію імені Інґеборґ Бахманн. Престижну літературну винагороду авторка отримала за твір німецькою мовою Frösche im Meer («Жаби у морі»).

Текст, що став першим німецькомовним художнім твором Тані Малярчук, висвітлює брак цікавості молодого покоління до родичів похилого віку.
Разом ще з 13 авторами Таня Малярчук читала свій твір у прямому ефірі. Переможця визначало журі, але слухачі також могли проголосувати за автора, який найбільше припав їм до смаку. Читання в прямому ефірі подивилися 300 тисяч людей.
Премія імені Інґеборґ Бахманн заснована 1977 року й видається в місті Клагенфурт, де народилася відома австрійська письменниця. Лауреат премії отримує 25 тисяч євро.
Таня Малярчук народилася 1983 року в Івано-Франківську. Лауреатка кількох літературних премій. Твори Малярчук перекладені англійською, білоруською, німецькою, польською, румунською, російською, чеською мовами. З 2011 року письменниця проживає у Відні.
 

Дата і час

14 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9