Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Світова прем'єра книги Філіпа Ньюелла «Мастеринг. Погляд зсередини» в Україні
Название (сокращённое отображение): 
В українському видавництві "Комора" вийшов друком переклад книги відомого британського звукорежисера Філіпа Ньюелла «Мастеринг. Погляд зсередини», презентація якого відбудеться 15 травня в Києві на семінарі-практикумі "Актуальні питання побудови звукових комплексів"

Видавничий дім «Комора» підготував світову прем'єру - переклад книжки відомого акустика-дизайнера Філіпа Ньюелла «Мастеринг. Погляд зсередини» («Music Mastering — An Inside View»). Це видання до нині так і не вийшло мовою оригіналу. У книзі висвітлено найактуальніші проблеми, що стосуються роботи мастеринг-інженерів та функціонування мастеринг-студій, розглянуті як загальні, так і технічні питання, зокрема щодо поліпшення умов моніторингу. Переклад українською здійснено українським музикантом, звукоінженером-акустиком Олександром Кравченком, який є автором кількох десятків статей із проектування студій звукозапису, за його редакцією видані дві книги Філіпа Ньюелла - «Project Studios: A More Professional Approach» та «Recording Spaces».Презентація книги Філіпа Ньюелла «Мастеринг. Погляд зсередини» відбудеться 15 травня 2015 року в Києві під час семінару-практикуму «Актуальні питання побудови звукових комплексів» в Актовій залі Інституту міжнародних відносин (Київ, вул. Мельникова 36/1).
Автор книги Філіп Ньюелл (Philip Newell) почав працювати в музичному бізнесі в 1966 році в рідному місті Блекберн (Blackburn) в Англії. Спочатку він був звукоінженером і працював з «живим» звуком. У 1968 році він переїхав до Лондона, де працював з багатьма відомими музикантами, а 1969 року побудував студію звукозапису Majestic. У 1970 році він перейшов в компанію Pye Records, розташовану в центрі Лондона. Це була одна з найбільших студій в країні того часу. Наступний етап — посада головного інженера в компанії Virgin Records  (1971 р.), а в 1973 році він стає технічним директором цієї компанії. У 1982 році Філіп Ньюелл залишає цей пост і розпродає свою частину акцій компанії. На деякий час він захоплюється польотами на літаках-амфібіях. У 1984 році Філіп засновує відділення звукозапису в компанії Reflexion Arts (Віго, Іспанія), а з 1988 року працює як незалежний консультант з акустики і електроакустики.
На час публікації книги «Мастеринг. Погляд зсередини» Філіп Ньюелл спроектував понад 150 студій звукозапису, а також велику кількість кінотеатрів, музичних клубів, дискотек, концертних залів, телевізійних студій і пересувних студійних комплексів. Ось уже 40 років він бере участь у безлічі записів в якості системного інженера, інженера звукозапису та продюсера. Його досвід охоплює художні та технічні аспекти в надзвичайно широкому спектрі музики: від сольних інструментальних партій до великих музичних колективів, оркестрів, рок-груп тощо.
Автор виступив продюсером знаменитого концертного подвійного альбому Майка Олдфілда (Mike Oldfield) «Exposed», а в 1976 році підготував ремікс альбому «Tubular Bells» для квадрофонічного видання. Відповідаючи за будівництво таких студій, як Townhouse в 1978 - му році, він паралельно проектував численні приватні студії в будинках музикантів і зробив велику кількість записів за допомогою пересувних звукозаписуючих комплексів, таких як Manor Mobile. Саме за допомогою цього комплексу Філіп здійснив перший в світі 24-канальний запис з «живого» концерту. Це було в 1973 році.
Сьогодні Філіп живе в Іспанії, яка з 1992-го року стала для нього «другим домом». Він — член Інституту Акустики, член Товариства аудіо-інженерів (AES), а з 1987-го року активно брав участь у багатьох проектах Інституту Досліджень Вібрації і Звуку (ISVR) в Саутгемптонському університеті в Англії. В ISVR він надавав допомогу багатьом студентам у написанні дипломних робіт, проведенні досліджень для кандидатських і докторських дисертацій на тему студійного звукозапису та по системам звукопоглинання.
Філіп Ньюелл — автор понад десяти видань Інституту акустики і Товариства аудіоінженерів, він написав понад 100 статей для спеціалізованих авіаційних і музичних видань. 

 

Дата і час

14 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9