Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
SUPERHERO: виставка про культових персонажів
Название (сокращённое отображение): 
Українські та американські сучасні художники презентують свої роботи на виставці SUPERHERO, яка триватиме з 26 вересня по 14 жовтня в Національній академії мистецтв України

З 26 вересня по 14 жовтня в Національній академії мистецтв України проходитиме виставка SUPERHERO, у якій візьмуть участь українські та американські сучасні художники: Мел Рамос, Віктор Сидоренко та Валентин Попов. Роботи відомих художників у спільній виставці об'єднала тема дослідження культових персонажів. Художники розмірковують над архетипом сучасного героя, виявляючи витоки і взаємозв'язки появи в історії знакових персонажів. Виставка організована Modernism Gallery (Сан-Франциско, США), Інститутом проблем сучасного мистецтва НАМ України та фондом Artcult.

У рамках проекту вперше в Києві будуть представлені роботи легендарного майстра поп-арту – Мела Рамоса. Арт-експерти вносять американського художника до числа найвпливовіших діячів цього напряму разом з Роєм Ліхтенштейном, Енді Ворголом, Клаусом Ольденбургом і Джеймсом Розенквістом. Герої Рамоса – суперзірки з ідеальною зовнішністю. Художник демонструє як використання еротичних образів у поєднанні з популярними брендами пробуджує  бажання володіння предметами масового споживання.

Віктор Сидоренко – один із лідерів сучасного українського мистецтва, який брав участь у численних проектах за кордоном, у тому числі з Йоко Оно, Чжаном Хуанем та іншими всесвітньо відомими художниками. Герой Віктора Сидоренка нагадує в'язня платонівської печери, який мріє про недосяжні виміри та необмежені можливості. Такий супергерой-двійник демонструє прагнення кожного з нас  знайти себе в буденній реальності. 

Українець Валентин Попов є прикладом художника, який самостійно досягнув успіху та визнання у США. Творчість Попова відображає ідентичність "образо-творення" різних культур. Змішуючи і експериментуючи, художник підводить глядача до несподіваних висновків, надаючи нові значення героям, релігійним образам, символам, міфам і історії.

"Що спільного між Бетменом і Леніним? Захід протиставляв Сходу свободу особистої ініціативи. Схід – впорядкованість і служіння суспільству. Не дивлячись на ідеологічні відмінності, герої обох цивілізацій схожі багато в чому – втілюють народну віру у мрію і справедливість. Арт-проект SUPERHERO культивує усвідомлене ставлення до феномену героїзації", – куратор проекту Наталія Шпитковська.

Куратори: Гільберт Альтер-Гільберт, Наталія Шпитковська.

Відкриття виставки SUPERHERO відбудеться 26 вересня о 18.30. 

 

Дата і час

22 червня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9